Понад 1000 прикарпатських старшокласників зголосилися до участі в проєкті «Як обрати професію правильно?»

опубліковано: 2021.02.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 79

Університет Короля Данила, в рамках співпраці з Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради, створив проєкт «Як обрати професію правильно?».

В грудні команда УКД провела тестовий проєкт з визначення професій для абітурієнтів та, паралельно, для їхніх батьків і вчителів. Проєкт реалізується у форматі онлайн тренінгів, які допомагають школярам обрати професію, а батькам та вчителям ознайомитися з інструментами дистанційного навчання.

До участі в проєкті зголосилася величезна кількість учнів Івано-Франківська, тому в Університеті вирішили провести проєкт і для старшокласників області.

«Даний проєкт є дуже корисним, бо дає змогу розкрити професійні здібності учнів та розказати про подальшу професійну перспективу.  Найбільше зацікавлення у школярів викликають такі  спеціальності, як «філологія», «журналістика та PR», «дизайн», «право», «туризм», «архітектура».

Хочу відзначити, що наші абітурієнти були активними учасниками та ставили багато запитань стосовно спеціальностей та вступної кампанії. Орієнтовний час проведення одного відкритого онлайн уроку повинен був тривати одну годину, але лише про спеціальність «філологія» ми спілкувалися близько трьох годин. Сучасні абітурієнти дуже виважено підходять до вибору спеціальності та вишу. Адже це не просто отримання освітньої послуги, а одержання знань, за допомогою яких вони можуть бути успішними людьми та фахівцями своєї справи», – розповідає проректорка УКД з соціально-виховної роботи Іванна Бабецька. 

Реєстрація до участі в проєкті «Як обрати професію правильно?» триває. Наразі до Університету Короля Данила надійшло понад 1000 заявок від старшокласників Прикарпаття. Після закінчення цього етапу в університеті планують провести й всеукраїнський проєкт.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини