Не стало директора “Карпатського трамваю”, долинянина Любомира Яцківа

опубліковано: 2021.02.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 93
У віці 72 років помер директор "Карпатського трамваю" Любомир Яцків.

Сумну звістку повідомили на сторінці Долинської райдержадміністрації, пише Бліц-Інфо.

"Керівництво та колектив Долинської районної державної адміністрації з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть Яцківа Любомира Ксенофонтовича. Висловлюємо глибокі співчуття родині з приводу тяжкої втрати.
Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Хай душа Його знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Вічна пам’ять…", - пишуть на сторінці.

Про це також пише заступниця міського голови Долини Мар’яна Табаркевич.

"Знову сумна звістка сколихнула Долинщину - сьогодні пішов у засвіти батько туризму нашого краю, наш натхненник та вчитель, ідейник Карпатського трамваю - Яцків Любомир Ксенофонтович. Людина, яка завжди дарувала позитив, креативні ідеї, вміла порадити та розрадити. Він завжди був душею компанії, дуже любив життя...Але Господь приймає свої рішення і знову кличе до себе найкращих. Спочивайте в Мирі! Хай Господь дарує Вам Царство Небесне! Щирі співчуття рідним і близьким". - написала долинянка.

May be an image of 1 особа

 Яцків Любомир Ксенофонтович - ініціатор, засновник та керівник туристичної візитівки Долинщини ТзОВ "Карпатський трамвай". Раніше займав посаду заступника голови Долинської РДА.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини