7 лютого завітайте в палац культури “Юність” на акцію “Теплом зігріємо серця” , яку організовує Спілка Української Молоді

опубліковано: 2021.02.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

Акцію «Теплом зігріємо серця» сьомий рік поспіль організовує Спілка Української Молоді - одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах.

«Теплом зігріємо серця» – доброчинна акція Спілки Української Молоді. Юні українці – члени сумівських осередків Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії, Іспанії, впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників, дітей українських бійців та дітей вимушених переселенців з Донбасу. Ця акція має не лише практичне, але й потужне моральне значення, адже гуртує українців світу навколо життєво важливих питань нашої держави.

Завдяки спільним зусиллям сумівців з різних країн світу, за час проведення цього благодійного проекту – від 2014го року – дітям українських бійців передано понад 12,584 пакунків із дарунками, на більше $320,000 США.

У 2018 році доброчинний проект Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» став переможцем в номінації «Молодіжна та дитяча благодійність» Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Цьогоріч подарунки від сумівців Діаспори отримають в Дніпрі, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську,  Львові, Стрию, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

У нашому місті ця акція відбудеться 07 лютого 2021 о 12.00 у  ПК "Юність". Для діток та їхніх батьків, спершу, буде організовано перегляд вистави зразкового дитячого театру «Чарівник», а опісля відбудеться вручення самих подарунків.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини