Калушан запрошують до обговорення проєкту історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста

опубліковано: 2021.02.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

Калушан запрошують до обговорення проєкту «Історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів міста Калуш Івано-Франківської області».

Замовником розроблення містобудівної документації є виконавчий комітет Калуської міської ради, розробником – Державне підприємство науково-дослідний і проектний інститут містобудування (ДП«НДПІ Містобудування»). Про це повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на пресслужбу Калуської міської ради.

Історико-архітектурний опорний план розроблено в рамках виконання робіт із виготовлення генерального плану м. Калуша. Документація розроблена ДП«НДПІ Містобудування» на підставі рішення Калуської міської ради від 27.07.2017 № 970 «Про розроблення генерального плану міста Калуша» .

Історико-архітектурний опорний план - це науково-проєктна документація, яка розробляється у складі генеральних планів історичних населених місць.

З проєктом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні архітектури та містобудування Калуської міської ради: 2-й поверх, кабінет головного архітектора, тел. 6-68-16, або на офіційному сайті міської ради в розділі «Новини». Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є начальник управління архітектури та містобудування, головний архітектор міста Калуша – Роман Кузик.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту державного планування триватиме до 22 лютого.

Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил за адресою: м. Калуш, вул. І.Франка,1.

23 лютого о 18.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаного проєкту науково-проєктної документації.

Місце проведення: м. Калуш, вул. Чорновола, 49  (ПК «Мінерал»).

Більше інформації за посиланням

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини