Вночі у Калуші розфарбували стіну концертного залу

опубліковано: 2021.02.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 66

Сьогодні вночі невідомі особи розфарбували стіну концертного залу.

Про це на оперативній нараді у міського голови повідомила начальниця управління культури, національностей і релігій Калуської міськради Любов Джуган, інформує Калуш FM.

В Управлінні культури миттєво відреагували і негайно викликали на місце події поліцію, яка зафіксувала факт дрібного хуліганства.

«Дуже неприємно, бо це пам’ятка архітектури, – зазначила Любов Джуган. – Підлітки чи дорослі, які розфарбовували, повинні розуміти, що це не просто якийсь паркан, а архітектурна пам’ятка, яку потрібно зберігати й цінувати».

Міський голова Андрій Найда з цього приводу додав.

«Це так само поштовх до якомога швидшого створення нормальної муніципальної інспекції, щоб ходили й більше контролювали».

Нагадаємо, що наразі у концертному залі Калуша тривають реставраційні роботи, заплановані в рамках реалізації проєкту «Культура у віддзеркаленні – реставрація Будинку Культури в Сеїні (Румунія) та Концертного Залу в місті Калуш (Україна) у Мультикультурні Центри».

На реконструкцію концертного залу Калуш виграв 10-мільйонний грант. Концертний зал має стати сучасним мультикультурним центром.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини