Калуські породіллі знову можуть отримати «Пакунок малюка»

опубліковано: 2021.02.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 71

Уряд затвердив порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги – "Пакунку малюка" за рахунок коштів держбюджету, а також порядок використання коштів на ці цілі.

До переліку дитячих товарів у «Пакунку малюка» входять 35 найменувань. Він надається у пологовому будинку або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше, ніж через 30 календарних днів з часу її народження.

Одноразова натуральна допомога "Пакунок малюка" надається на дітей, народжених починаючи з 24 жовтня 2020 року. Отримати його можуть мати, батько, родичі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Якщо на день виписки у пологовому будинку не було пакунків у наявності, мати або інші законні представники мають написати заяву до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення райдержадміністрації чи територіальної громади (сільської, селищної, міської ради за місцем проживання/перебування).

Якщо дитина народилася вдома або за межами України і мати відмовилася від госпіталізації, "Пакунок малюка" також видається місцевим структурним підрозділом з питань соціального захисту населення.

У разі неотримання "Пакунка малюка" протягом 30 днів з дня народження дитини з незалежних від отримувача причин заявник має право на отримання грошової компенсації.

Зазначимо, що починаючи з 1 липня, при бажанні, можна одразу отримувати грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги за "Пакунок малюка" тим, хто не виявив бажання отримати власне сам "Пакунок малюка".

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини