У Калуші Млинівка змінила забарвлення

опубліковано: 2021.01.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

29 січня до Калуської міської ради звернулися жителі мікрорайону Загір’я з повідомленням про виявлення нехарактерного забарвлення води (каламутного білого кольору) в річці Млинівка в районі вул. Луки Загірські м. Калуша. Про це інформує управління надзвичайних ситуацій Калуської міської ради.

Представники управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради спільно з фахівцями Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» провели обстеження річки вгору по течії та встановили, що ймовірним джерелом забруднення є потічок, який впадає у р. Млинівку в районі вул. Зарічної. Візуальним обстеженням виявлено, що забруднені води ймовірно витікають із залізобетонної труби в потічок з подальшим потраплянням в р. Млинівку.

У ході обстеження було проведено фото- та відеофіксацію та здійснено забір води з річки в 4 локаціях для подальшого дослідження в лабораторних умовах.

Про дану подію було офіційно повідомлено Державну екологічну інспекцію Карпатського округу та Калуський відділ поліції для вжиття ними заходів відповідно до компетенції.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини