Подробиці зґвалтування на Прикарпатті 11-річної дівчинки: це був батько вітчима

опубліковано: 2021.01.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

Суд в Івано-Франківську залишив під вартою 65-річного чоловіка, якого підозрюють в сексуальному насильстві 11-річної дівчинки. Наразі дівчина разом зі своєю матір’ю та народженою дитиною перебувають за кордоном.

Про це йдеться в сюжеті “Сьогодні”.

Пенсіонера затримали в середині січня – весь цей час його адвокат намагався змінити запобіжний захід на домашній арешт. Однак суд першої інстанції клопотання не задовольнив і залишив підозрюваного за гратами на 60 днів.

Як з’ясували слідчі, чоловік ґвалтував дівчинку більше півроку, а через деякий час вона навіть народила дитину.

65-річний збоченець – батько вітчима жертви. Її мати була на заробітках, тому на вихідні вітчим приводив пасербицю до своїх батьків. Пенсіонер-збоченець ґвалтував дитину, поки його дружина відвідувала церкву.

“У нього надія була, що ми пошкодуємо його через вік і врахуємо те, що він, мабуть, вважає, що ніякого насильства з його боку не було, він сподівався, що ми пом’якшимо запобіжний захід” , – зазначив Богдан Гриновецьк, голова апеляційного суду Івано-Франківська.

"Галицький коресполндент"

  •  

Санкція статті, за якою проти педофіла відкрили кримінальне провадження, передбачає до 15 років позбавлення волі. Однак, кажуть у суді, під час розгляду справи можуть спливти додаткові обтяжуючі обставини – і в підсумку пенсіонер проведе за гратами решту життя.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини