У Калуші підняли розцінки на «Шлюб за добу»

опубліковано: 2021.01.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 53

Сьогодні, 29 січня, на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради розглянули питання щодо затвердження переліку платних послуг на організацію проведення державної реєстрації шлюбу «Шлюб за добу».

Як зазначила директор КП «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка» Наталія Паламар, здорожчання послуги зумовлене підвищенням з 22 січня вартості послуг органу ДРАЦС, повідомляє радіо "Калуш ФМ".

Відтак організація та проведення державної реєстрації шлюбу у робочі дні та робочий час за новими розцінками коштуватиме 2700 гривень (було 2000 гривень). У вартість послуги входить державне мито – 0,85 грн та послуги органу ДРАЦС – 1504 грн. Тобто послуга органу ДРАЦС зросла на 630 гривень.

За організацію та проведення державної реєстрації шлюбу у вихідні та святкові дні доведеться платити 4400 гривень (було 2600 гривень). У вартість послуги входить державне мито – 0,85 грн та послуги органу ДРАЦС – 3122 грн. Послуга ДРАЦС зросла на 136%.

Послуги організатора, тобто Міського парку культури і відпочинку, не зросли.

Наталія Паламар також додала, що «Шлюб за добу» користується попитом. З грудня 2018 року, відколи у Калуші запроваджений цей проєкт, у нас відбулося 307 реєстрацій «шлюбу за добу».

Члени виконкому підтримали це рішення.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини