Мережа Ланет розширює ТВ-контент:  з‘явилися фільмові канали Cine+

опубліковано: 2021.01.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 171

Мережа Ланет розширює ТВ-контент:  з'явилися фільмові канали Cine+

 

25 січня 2021 року. Провайдер гігабітного Інтернету та телебачення Мережа Ланет додав у IPTV-пакети низку фільмових каналів групи Cine+. Телеканали доступні в сервісі Ланет.TV для користувачів послугою Інтернет Мережі Ланет.

 

Інтернет-провайдер Мережа Ланет розширив наповнення IPTV-пакетів низкою фільмових онлайн-каналів групи Cine+. Відтепер користувачам доступні такі телеканали:

 

Cine+ – канал з фільмами від відомих світових кіностудій, створеними у різний час: екшн і фантастика, комедії та драми, новинки кінофестивалів та яскраві мультфільми.

 

Cine+ Mix – транслює фільми та серіали для відпочинку та приємного вечора про кохання та вічні цінності. На каналі можна переглянути захопливі новинки та довгоочікуване продовження вже знайомих серіалів.

 

Cine+ Hit – канал з кінотеатральними релізами, найбільш хітовими та найкасовішими фільмами, серед яких голлівудські блокбастери від іменитих режисерів з топовими акторами, які відзначені найпрестижнішими нагородами.

 

Cine+ Kids – канал розрахований на дитячу аудиторію та сімейні перегляди. На малечу чекають зустрічі з героями улюблених казок і мультфільмів, а школярам сподобаються захопливі комікси.

 

Cine+ Legend – транслюються легендарні стрічки, що залишили слід в історії кінематографа, які однаково приємно як дивитися вперше, так і вкотре переглядати.

 

Нові фільмові телеканали доступні  для перегляду у сервісі Ланет.TV або Android-додатку користувачам IPTV-пакетів:

 

  • «Baza» – Cine+ Mix в цифровій якості;
  • «Prime» – Cine+ Mix, Cine+ Legend в цифровій якості та Cine+, Cine+ Hit, Cine+ Kids у високій якості HD.

 

 

___

 

Мережа Ланет входить у ТОП-3 операторів кабельного телебачення та ТОП-7 інтернет-провайдерів України. Є лідером гігабітного Інтернету та обслуговує понад 250 000 абонентів телекомунікаційних послуг у 8 областях України.

https://www.lanet.ua/

 

Прес-служба Мережі Ланет

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини