Вільний простір «Пошта» проводить соцопитування молоді, щоб виграти грант

опубліковано: 2021.01.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 47

Опитування проводять у рамках грантової програми «Мріємо та діємо» в проєкті «Молодь Тут». Партнерами програми є IrREX та Будуємо Україну Разом. Допомагає молоді у написанні грантової заявки головний спеціаліст відділу підприємництва, стратегій та грантів управління економічного розвитку міста міської ради Тетяна Сеньків.  25 січня вона провела чергову зустріч з ініціативною групою Вільного простору «Пошта» щодо участі молодіжного простору у проєкті, повідомляє радіо «Калуш ФМ».

Під час зустрічі ініціативна група повідомила про стан соціального опитування молоді щодо їх бачення розвитку Калуської міської територіальної громади. Варто зазначити, що молодь нашої громади активно включилась в опитування і на сьогоднішній день надіслано вже понад 100 анкет. У анкетах молодь висловлює проблемні питання та своє бачення їх вирішення.

«Ваша участь в опитуванні дуже важлива для команди вільного простору «Пошта». Ми прагнемо розуміти Ваші потреби та втілювати їх разом. Ми мріємо, щоб перша асоціація про Калуш не була екологічне лихо чи нафтохіміки. Ми творимо новий Калуш – прогресивний, креативний та вільний. Саме так хочемо бути корисними для Вас і всієї молоді калуської ОТГ», – йдеться в повідомленні Вільного простору «Пошта» у Facebook.

Участь в опитуванні може взяти кожен. Заповнити анкету можна за посиланням.

Грантова програма передбачає виконання практичного завдання та зняття коротенького відео існуючого приміщення молодіжного простору. Під час зустрічі обговорено основні аспекти практичного завдання, яке складається з трьох блоків питань:

– наявність підтримки молодіжної політики на місцевому рівні;

– картування існуючих можливостей для молоді в громаді;

– громада очима молоді.

Також обговорили основні статті орієнтовного бюджету розвитку молодіжного простору та вимоги до відео презентації приміщення молодіжного простору.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини