Соціальні мережі — невід'ємна частина життя більшості людей. Проводячи час на особистих сторінках, варто знати, що деякі речі не потрібно робити в соціальних мережах, інформує Ukr.Media.

Не виставляти все на показ

До того як в життя людей міцно увійшов Інтернет, вони вели рукописні особисті щоденники. Більшість нікому ніколи їх не показувала, так як писали там дуже особисті речі не для загального огляду. Деякі люди показували свої щоденники близьким і були ті, хто показував їх усім бажаючим, але таких людей було дуже мало.

Акаунт в соціальній мережі — той же щоденник, але в електронному вигляді. Можливості Інтернету дозволяють показати його безлічі інших людей. Відкриваючи доступ до особистої інформації, варто пам'ятати, що вона буде доступна великій аудиторії.

Не придумувати захоплень, яких немає

Якщо людина вирішила створити тематичний акаунт (виховання дітей, кулінарія, вирощування квітів і т. д.), крім підтримки корисної тематики, доведеться спілкуватися зі своїми підписниками. Якщо ця тема дійсно цікава і близька, користувач повинен в ній розбиратися. Але якщо акаунт був створений для власного задоволення або хобі, не варто розглядати його підтримку як необхідність і витрачати більше часу, ніж хочеться.

 

Не змушувати себе вести акаунт

Якщо хтось піддався загальній моді на ведення акаунтів в різних соцмережах, але не цікавиться цим насправді, скоро настане розчарування. Тоді не потрібно змушувати себе "бути як всі" і підтримувати сторінку на заданому рівні.

Не встановлювати додатки-клієнти

Якщо з соціальних мереж не надходять дійсно важливі повідомлення, наприклад по роботі, то і клієнти соцмереж не доцільно встановлювати на телефон. Прочитати повідомлення від подруги можна і вдома в зручний час, зате сигнали повідомлень не будуть постійно відволікати від більш важливих справ.

Не витрачати час на марне спілкування

Не потрібно витрачати час на спілкування "ні про що". Одна справа, якщо листування йде з цікавою або близькою людиною, але зовсім інша, коли доводиться відповідати людям, спілкування з якими не викликає інтерес.

А якщо йдеться про комерційний або тематичний акаунт, є спільні інтереси або фінансова зацікавленість, і найголовніше — бажання спілкування, то спілкування буде продуктивним.

Не більше ніж сайт для спілкування

У всіх рано чи пізно змінюються інтереси, і це варто приймати як належне. Соціальні мережі — це всього лише форум, тільки більш масштабний. Відвідуючи форум, люди спілкуються на певну тему і якщо вона вичерпана, подальший інтерес до обговорення втрачається. Також і з соцмережами: коли пропадає інтерес не варто чіплятися за нав'язані рамки і продовжувати проводити час там, де стало нудно.

При цьому не потрібно вважати соцмережі злом. Платформа приносила користь якийсь час, а тоді стала нецікавою. Є ймовірність, що коли-небудь вона знову знадобиться.

Інтернет — невід'ємна частина сучасної реальності, і ставитися до нього потрібно не як до чогось шкідливого, а як до потоку додаткової інформації і можливості робити те, що приносить користь.