ТОП-5 корупційних схем: на чому крадуть в Івано-Франківській області?

опубліковано: 2021.01.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 75
Найбільше зловживання в Івано-Франківській області спостерігається в таких сферах: комунальне підприємство, природні ресурси, медицина, школа, закупівлі.

Такі дані повідомили громадські організації “Антикорупційний штаб” та “Разом проти корупції”, інформує СТИК.

Корупція в регіонах України є великою та більшою проблемою. Як показало наше дослідження, багато результатів діяльності в нашій країні потерпають від корупційних схем та ситуація різниться в залежності від регіону. У Полтавській області може бути зловживання в транспортній галузі та на закупівлях, а в Івано-Франківській – це корупція в медицині та на комунальних підприємствах – призначена керівництвом проекту, представник ГО “Антикорупційний штаб”, Ольга Іванова.

ТОП-5 корупційних схем: чому крадуть в Івано-Франківській області?

Одним з прикладів корупції в Рівненській області є справа керівника Івано-Франківського обласного бюро судмедекспертизи, якого затримали за хабар. Посадовець вимагав 4 тисячі доларів у підлеглого за підвищення по посаді. Для отримання грошей як посередника він залучив іншого працівника установи. Зловмисників затримали під час отримання частини суми. Затриманим оголосили про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

Збірник “100 корупційних схем в регіонах України” створений для інформування українців про можливості зловживань, хабарництва та інших проявів корупції в країні на місцевому рівні. В дослідженні розкриті більше 30 сфер життєдіяльності, в яких найчастіше громадяни України можуть зіткнутись з корупційними схемами.

З дослідженням “100 корупційних схем в регіонах України” можна ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/33Vg5io 

Додатково: 

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання та протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення.

Разом проти корупції – громадська організація, що забезпечує створення зусиль кращих галузевих експертів та фахівців органів влади для досягнення сталого результату у справах запобігання корупції.

 
  •  
  •  

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини