Вихованці ЦХТДЮМ здобули 36 перемог на міжнародному конкурсі

опубліковано: 2021.01.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 44
Вихованці Центру Художньої Творчості дітей, юнацтва та молоді здобули 36 перемог на міжнародному конкурсі.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці центру. 
Одразу 36 перемог у І Міжнародному конкурсі образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва «Panorama – Art. Christmas miracle» («Різдвяне диво») (Україна / Словацька Республіка) :
ГРАН – ПРІ, 21 – перше місце, 13 – других і 1 – третє місце.
В конкурсі взяли участь вихованці 12 - ти гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.
 
Зразковий художній колектив «Гурток макраме», керівник Васильєва Світлана Миколаївна
  • Гос Арсеній - ГРАН – ПРІ;
  • Лук’яненко Анна – І місце;
  • Багрійчук Катерина – І місце;
  • Паньків Ірина – І місце;
  • Бабій Вікторія – І місце;
  • Дутка Валерія – І місце;
  • Яцущак Христина – І місце;
  • Дацишин Вікторія – ІІ місце.
Гурток «Чарівна голочка», керівник Чолінська Ольга Іванівна
  • Шпирко Марта – І місце;
  • Шпирко Ангеліна - І місце;
  • Винник Вероніка- І місце;
  • Нечитайлова Богдана- І місце;
  • Ханенків Ілона- І місце;
  • Росоловська Яна- ІІ місце;
  • Грицак Вероніка- ІІ місце;
  • Грицак Таміла- ІІ місце.
Гуртки «Ткацтво» та виготовлення іграшок, керівник Колос Тетяна Володимирівна
  • Худик Анна – І місце;
  • Лопух Марта – І місце;
  • Качкан Наталія – ІІ місце;
  • Яніцька Христина – ІІ місце;
  • Хомин Марія – ІІ місце;
  • Микуляк Діана – ІІІ місце.
Гурток «Джерело», керівник Воробель Марта Михайлівна
  • Дзюбак Юлія – І місце;
  • Богорад Антоніна – ІІ місце;
  • Кіндюх Діана – ІІ місце.
Гурток «Креатив», керівник Юрчишин Леся Володимирівна
  • Білецька Марта – І місце;
  • Присяжнюк Олександра – ІІ місце.
Гурток в’язання гачком, керівник Федоришин Лілія Богданівна
  • Терлецька Євгенія – І місце;
  •  Пекарська Софія – І місце.
Гурток «Вишиванка», керівник Кужньова Ольга Іванівна
  • Подгорна Каріна – І місце;
  • Лехман Вероніка – ІІ місце.
Гурток народної творчості, керівник Безрука Лариса Михайлівна
  • Боднарчук Інесса – І місце;
  • Василів Каріна – ІІ – місце.
Гурток конструювання та моделювання одягу, керівник Смолінська Олена Геннадіївна
  • Шпирко Марта – І місце.
Гурток «Чарівна намистинка», керівник Знак Оксана Богданівна
  • Перегінець Марія – ІІ місце.
Студія образотворчого мистецтва, керівник Мостова Альона Юріївна
  • Чіпко Мар’яна – І місце.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини