Лісники розпочали облік диких тварин

опубліковано: 2021.01.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 57

Щорічний облік тварин у лісах Прикарпаття здійснюється мисливськими господарствами, користувачами мисливських угідь з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. 

 

Підрахунок диких тварин відбувається шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві.

На підставі результатів таксації визначається щільність тварин у природних умовах, норми регулювання їх чисельності та ухвалюється рішення про дозвіл на полювання або його заборону на наступний сезон у мисливських угіддях, інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Таксація здійснюється за участю працівників Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, державних лісових господарств, представників Держпродспоживслужби, управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, на даний час веденням мисливського господарства на території Івано-Франківської області займаються 58 користувачів мисливських угідь різної форми власності на загальній площі понад 750 тис.га.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини