Обласною комісією з питань просідання земної поверхні у с.Кропивник, яку очолив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук проведено виїзд на місце події

опубліковано: 2021.01.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 50

Сьогодні, на запрошення міського голови Андрія Найди, у зв’язку із просіданням земної поверхні у с.Кропивник, на місце події виїжджала обласна комісія на чолі з головою Івано-Франківської облдержадміністрації Андрієм Бойчуком.

Після огляду місця просідання земної поверхні члени комісії обговорили питання, які заходи необхідно вжити, щоб упередити виникнення надзвичайної екологічної ситуації у с.Кропивник.

Міський голова подякував за швидке реагування на подію голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації та попросив сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету на проведення постійних моніторингових досліджень у цьому мікрорайоні, а також розглянути можливість розроблення та подання на затвердження Державної програми будівництва житлових будинків для відселення людей, які проживають у небезпечних зонах просідання, оскільки відстань до найближчої житлової забудови становить близько 100 м.

Отже, за результатами виїзду прийнято рішення про утворення робочої групи, яка ретельно вивчатиме моніторингові дослідження у зоні просідання. До складу робочої групи буде включено науковців вищих навчальних закладів області, керівників та/або спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації та інших спеціалістів, які володіють необхідною інформацією з цього питання. 

Пресслужба Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини