Українська реперка здобула престижну європейську премію

опубліковано: 2021.01.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 50

Українська реп-виконавиця alyona alyona стала лауреаткою премії Music Muves Europe Talent Awards 2021 — щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики

рім того, співачка отримала найбільше голосів публіки у додатковій номінації Public Choice Award. Через що була нагороджена запрошенням зняти лайв-сесію у студії Deezer у Парижі.

 

 

Перевірено
Переможний пост

Європейська премія Music Moves Europe Talent Awards @mme_awards

Абсолютно всі номінації в моєму житті з’являлися неочікувано. Але завжди було неймовірно приємно. Особливо номінації закордоном. Коли люди не знають твоєї мови, але щиро відчувають твій вайб і намагаються зрозуміти твій меседж - ти розумієш, що робиш музику не дарма.

Головний меседж премії - об’єднувати та просувати європейську культуру. Тисячі претендентів на номінацію докладають зусилля для того, щоб продемонструвати свою творчість перед широким загалом. Із них всього лише 16 стають номінантами. Нагороду отримують 8. І один - приз глядацьких симпатій.

Мені надзвичайно приємно, що організатори врахували мою кандидатуру, адже це дало змогу не тільки познайомитись з визнаними виконавцями, але й вкотре представити нашу країну на велику аудиторію. На світлині ви можете побачити тих артистів, яких можна розглянути для поповнення у свою музичну добірку, вони справді круті.

Для мене честь просто бути серед номінантів. Честь - представляти Україну там. Честь - отримати цю нагороду та нагороду глядацьких симпатій!
А також я дякую кожному з вас за віддані голоси, за підтримку, за віру в мене. Ви надзвичайні!!! ❤️❤️❤️

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини