У Калуші започаткують нову програму – з відновлення Народних домів

опубліковано: 2021.01.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 60

15 січня Калуський міський голова Андрій Найда, заступник міського голови Богдан Білецький, начальник дільниці водовідведення КП «Водотеплосервіс» Юрій Гишко, а також керівники структурних підрозділів міської ради і староста села Копанки Мар’ян Бунга провели виїзну нараду, під час якої ознайомилися зі станом функціонування каналізаційно-насосної станції та Народного дому у с. Копанки, повідомляє радіо «Калуш» з посиланням на пресслужбу Калуської міської ради.

Оглянувши насосну станцію міський голова зазначив:

– Першочергово необхідно переглянути документацію, яка є, відновити роботу насосів, зрозуміти, де є витоки, і терміново просити кошти з обласного бюджету на ліквідацію пошкоджень каналізаційного колектора  та відновити подачу стоків на очисні споруди ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Після огляду Народного дому Андрій Найда повідомив:
– Наступного року будемо пропонувати програму з відновлення Народних домів, адже якщо в селі є Народний дім та бібліотека, то село живе».

За результатами наради міський голова дав відповідні доручення щодо напрацювання плану заходів, спрямованих на  вирішення проблем, і підготовку необхідних документів. 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини