Міський голова Андрій Найда провів нараду із менеджерами проєкту “Культура у віддзеркаленні — реставрація Будинку Культури в Сеїні (Румунія) та Концертного Залу в Калуші у мультикультурні центри».

опубліковано: 2021.01.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 96

Нарада проходила в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Йшлося про реалізацію проєкту та перспективи довготривалого розвитку транскордонного співробітництва через реалізацію нових проєктів на базі реставрованого концертного залу на найближчі 5 років.

Зокрема, проєктом передбачено облаштування доступності для дітей, молоді та дорослих людей з функціональними обмеженнями – підіймач до сцени мультикультурного центру та придбання автобуса для перевезення таких осіб з таким же підіймачем.

Окрім реставрації концертного залу в мультикультурний центр, в якому будуть знайомитись з культурою Румунії, планується співпраця з містами Польщі, Австрії та Угорщини шляхом реалізації в майбутньому спільних проєктів, завдяки яким громадяни матимуть змогу ознайомлюватись з культурою, традиціями та історією цих держав.

Цьогоріч, в рамках реалізації проєкту, заплановано проведення майстер-класів з художньої творчості для українських та румунських дітей та спільний фестиваль на базі мультикультурного центру, а також поїздки дитячих творчих колективів Калуської громади в Сеїні та румунських до Калуша.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини