На Різдво у Бурштині побили чотирирічного хлопчика

опубліковано: 2021.01.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 97

7 січня у Бурштині чотирирічного хлопчика госпіталізували в лікарню, пише "Галицький кореспондент".

Як повідомляє у мережі бурштинець Іван Мельник, у хлопчика численні травми голови та гематоми. 

“Побиття нелюдом сталося в квартирі у будинку по вул. Стефаника, 17”, – додає чоловік.

Мешканець цього будинку Анатолій Шалаш розповідає, що його сусід є дуже проблемний і від нього потерпають інші сусіди. Він проживає сам і часто випиває. Вчора в нього якраз гостювала його знайома з маленькою дитиною.

“Якщо він вип’є, то постійно чіпляється до усіх. Ми всі вже його боїмося і навіть завжди збільшуємо гучність на телевізорі, бо він часто дебоширить. Так було і вчора. До того ж в нас були гості, тож я взагалі нічого не чув, а дружина чула, як хтось стукав нам у двері, але не надала цьому значення. Вже потім інший сусід сказав, що до нього також стукали у двері, він відчинив і побачив хлопчика”, – продовжує пан Анатолій.

На місце події приїхала поліція і медики. Хлопчика госпіталізували.

Анатолій говорить, що якось сусід погрожував ножем іншим у блоці і на нього написали заяву в поліцію. Тоді його притягнули до адміністративної відповідальності і дали виправні роботи.

“Ми його пожаліли, бо він клявся, що більше так не буде. Але потім знову взявся за своє. От що з таким робити? Сподіваємося, що справа набуде розголосу і  його покарають за це. Якщо він вже підняв руку на маленьку дитину, то що може бути дальше? Хочемо, щоб цю справу не “спустили на гальма” і бурштинці знали, що від нього можна очікувати”, – додає Анатолій Шалаш.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини