Митрополит Володимир у Різдвяному посланні: «Таємниця справжнього щастя - бути потрібним комусь»

опубліковано: 2021.01.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

У своєму Різдвяному посланні Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ владика Володимир Війтишин підкреслив, що ми по-особливому переживаємо цьогорічне Різдво.

«Мабуть, у декого може промайнути думка: «А що є радісного тепер, коли уже майже рік боремося з пандемією, викликаною коронавірусною хворобою?». Дорогі брати і сестри, цей празник Різдва Господа нашого Ісуса Христа є особливо близьким нам сьогодні, у нелегкий час боротьби з цією недугою, яка охопила усю земну кулю», – зазначає автор послання.

За його словами, роздумуючи над таїнством Воплочення Божого Сина, розуміючи, що у світ прийшла досконала Божа Любов, пильно вдивляючись у події понад двотисячолітньої давнини, ми вкотре можемо переконатися, що Господь з нами.

Митрополит Володимир у своєму Різдвяному посланні передає слова вдячності сотням і тисячам вірних нашої архієпархії, які відгукнулися на заклик Церкви і підтримали усі цьогорічні соціальні ініціативи по закупівлі захисного інвентаря та антисептичних засобів для потребуючих, апарату штучної вентиляції легень, наданню безкоштовних обідів найбільш вразливим категоріям населення, братам семінаристам та усім, чиїх імен годі перелічити.

«Особливі слова нашої поваги і вдячності нехай пролунають у кожній родині лікаря, медичної сестри, санітара, педагога чи катехита. Усі вони протягом цього нелегкого року спричинилися не тільки до полегшення фізичних страждань, але й несли у наші домівки слова втіхи, надії та любові», – каже митрополит.

І додає, що ми, як християни, своїм життям повинні завжди свідчити присутність Божественної любові у світі, показуючи, що є приналежними до Христової родини – Церкви – і служимо, за прикладом Господа, всім людям.

Митрополит Володимир також пригадав та закликав до ревної молитви за наших воїнів, які вже сьомий рік боронять Батьківщину Україну від ворожих зазіхань.

«Згадуємо у молитві нашу молодь та старших віком людей, владу, поліцію, переселенців та заробітчан. Молимося за усіх хворих і терплячих, а також усіх, хто пережив чи переживає випробування цим підступним вірусом, а особливо за «ангелів-хоронителів» сьогодення – лікарів та усіх медичних працівників», – зазначив архієрей.

«Нехай події Різдва Христового ще більше згуртують нас, додадуть сили і наснаги жити, любити і служити Господеві та Батьківщині нашій Україні», – побажав митрополит.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини