Платні тести і грошове заохочення: які новації ЗНО чекають на абітурієнтів

опубліковано: 2021.01.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 79
 
Сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО, яке триватиме два тижні, до 19 січня. Охочі мають не лише заповнити реєстраційну форму, а ще й сплатити за пробне тестування. Залежно від регіону, його вартість становить від 195 до 255 гривень.
 
Про це йдеться в ТСН.19.30.
 
 
Пробне ЗНО в аудиторії можна скласти тільки з одного предмета, бо через пандемію пробні тестування з усіх предметів вирішили провести в один день - 10 квітня.  Але для учасників, в Українському центрі, підготували бонус. «Кожен учасник, який зареєструється для проходження пробного ЗНО, на персональних сторінках отримає доступ до всіх інших предметів ЗНО, тобто він зможе завантажити зошити пробних тестів з будь-якого предмету», - каже  керівник українського Центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.
 
Цього року математика уже другий рік як є обов'язковою для випускників. А також учнів із високим рівнем навчальних досягнень будуть нагороджувати грошима. У Міністерстві освіти анонсували, на двадцятьох випускників, що отримають по 200 балів із двох предметів і більше, чекає премія - по 5 тисяч гривень. «Це заохочувальна мета. Престижність якісно навчатися. Престижність здобувати результати своєю головою, отримувати перші нагороди від держави», - заявляє міністр.
 
Грошима заохочувати до навчання - в Україні не новинка. Преміювати учнів уже не перший рік узяли за моду на Закарпатті. Щоправда в Мукачеві розцінки геть інші: цього року п'ятьом школярам за 200 балів з одного предмета обіцяють виплатити по 50 тисяч гривень. А ще преміювати і їхніх педагогів - по 10 тисяч.
 
Нинішнього року складати ЗНО можна максимум із 5 предметів. Наступного - дозволять більше, але за ЗНО з предметів, що понад норму, доведеться платити. Із вартістю - ще визначаються. 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини