Новопризначений очільник ОДА Андрій Бойчук призначив п’ятьох позаштатних радників

опубліковано: 2021.01.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 92

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук призначив п’ятьох позаштатних радників.

Про це повідомляє «Галичина».

Радниками стали:

Бас Інна Леонідівна - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань на громадських засадах. До літа 2020 року працювала на посаді заступниці голови Луцької РДА.

Ярмольський Ігор Петрович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку на громадських засадах. До весни 2019 року працював на посаді голови Луцької РДА.

Греков Едуард Анатолійович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з правових питань на громадських засадах. Є членом Ради адвокатів Дніпропетровської області. Працює адвокатом у м. Дніпрі. Також є членом адвокатських об’єднань «Фінкорд Інтелідженс» (м. Київ), «Ісу Лоєрс» (м. Дніпро).

Соловей Віталій Олегович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з правових питань на громадських засадах. До весни 2019 року працював на посаді начальника управління земельних відносин Дніпропетровської ОДА.

Ярмольський Андрій Ігорович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку, правового забезпечення та загальної організації діяльності облдержадміністрації на громадських засадах. Засновник адвокатського об’єднання «Ісу Лоєрс» (м. Дніпро). Керував комерційними структурами у Києві та Дніпрі.

Нагадаємо, що Андрій Бойчук був призначений на посаду голови Івано-Франківської ОДА 24 грудня 2020 року.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини