Калушанина засуджено до 180 годин громадських робіт за спричинення тілесних ушкоджень неповнолітньому

опубліковано: 2020.12.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 118
 
Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 125 КК України відносно 34-річного жителя м. Калуша, який під час конфлікту наніс неповнолітній особі умисні легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. Кримінальне правопорушення вчинено при наступних обставинах.
У поточному році чоловік перебуваючи в м. Калуші по вул. Євшана, вступив у словесний конфлікт з групою невідомих йому осіб, в тому числі з неповнолітнім потерпілим, з приводу вчинення ними, на думку обвинуваченого, протиправних дій на дитячому ігровому майданчику.
Під час конфлікту чоловік умисно наніс потерпілому удар кулаком в ділянку голови, внаслідок якого останній впав на землю. Вказаними діями обвинувачений спричинив неповнолітньому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, рани, синця і садна в ділянці обличчя.
Прокуратурою доведено вину обвинуваченого у вчиненні ним зазначеного кримінального правопорушення. Вироком Калуського міськрайонного суду вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України та призначено покарання у виді 180 годин громадських робіт.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини