За хуліганство -  штраф17 000 гривень

опубліковано: 2020.12.25 | Коментарів: 0 | Переглядів: 89
Хуліганство є одним із найпоширеніших правопорушень, спрямованих проти громадського порядку. Особа, яка вчинила хуліганство, посягає на суспільні відносини, що забезпечують нормальні умови життя людей у різних сферах суспільно корисної діяльності, спокійний відпочинок і дотримання правил поведінки в суспільному житті та побуті, часто завдає шкоди особистим інтересам людей, їхньому здоров’ю, власності, навколишньому середовищу тощо.
Кримінально караним хуліганством визнається таке умисне грубе порушення громадського порядку, яке вчинене з мотивів явної неповаги до суспільства і супроводжувалось особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Основним безпосереднім об’єктом хуліганства є громадський порядок ( ст. 296 КК України).
У поточному році Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 296 КК України відносно жителя Надвірнянського району, який перебуваючи неподалік Калуського навчально-реабілітаційного центру, вчинив хуліганські дії відносно жінки. Крім цього, останній зайшов до приміщення вказаного закладу, де продовжував порушувати громадський порядок та зірвав навчальний процес.
Незважаючи, що чоловік свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні не визнав, прокуратурою її доведено повністю.
Вироком Калуського міськрайонного суду вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини