В Івано-Франківську запрацював новий завод

опубліковано: 2020.12.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 190

На території індустріального парку "Аркан" запрацював сучасний виробничий завод “Barrel Dash", який виготовляє напівпричепи-цистерни.

Перший автомобільний напівпричіп-цистерна, вироблений заводом Barrel Dash, вже переданий клієнту – бітумному трейдеру Sunrise Logistics. Про це розповів генеральний директор Barrel Dash Назар Дяків, пише OilPoint .

За словами Назара Дяківа, продукція заводу буде на 80% українською та виготовлятиметься українськими фахівцями на високотехнологічному європейському і американському устаткуванні з використанням якісних матеріалів.

З імпортного в автоцистернах Barrel Dash будуть тільки елементи ходової, які не виробляються в Україні – підвіска, осі і пневматика гальм.

«Осі і підвіски ми будемо закуповувати у німецьких компаній BPV та SAF. Це світові лідери, і вони надають серйозну гарантію на ходові агрегати. У американського виробника Wabco ми закуповуємо пневматичні системи гальм», – розповів заступник директора Barrel Dash Володимир Літинський.

На цю мить потужності заводу дозволяють випускати до 10 автоцистерн в місяць.

«Це стартовий майданчик. Надалі ми плануємо розширюватися. До яких розмірів? Мінімум удвічі», – розповів Літинський.

Площа цеху заводу Barrel Dash становить понад 3,5 тисячі квадратних метрів. Там розташовані фарбувальна і дробоструминна (очищає метал від нагару після виплавки) камери, обладнання автоматичного зварювання виробництва шведської компанії ESAB, токарне відділення, 5 зварювальних апаратів австрійської компанії Fronius, та інше спеціалізоване обладнання.

Лінійка продукції заводу представлена ​​напівпричепами-цистернами – бензовозами, бітумовозами, олієвозами, аміаковозами, а також нафтопаливними резервуарами і газовим обладнанням.

«Ми робимо акцент на виробництві бочок на шасі, але додатково будемо займатися нафтопаливними і газовими резервуарами», – розповів Дяків.

Зокрема, Barrel Dash пропонує газові модулі для заправки, наземні і підземні паливні модулі (на дизель або бензин), двостінні резервуари, газові підземні і наземні ємності від 5 куб. м. Наявність ліцензійної програми для розрахунку ємностей дозволяє прораховувати терміни служби продукції, навантаження, сейсміку.

У планах заводу також випуск змішувачів бетону, хоперів під перевезення сипучих матеріалів, напівпричепів-цистерн для продукції аграрного сектору, і колонок для нафтопродуктів.

За словами Назара Дяківа, випуск українських напівпричепів-цистерн продиктований ринковими умовами – розвивається нафтопаливний ринок, аграрний сектор потребує оновлення свого автопарку.

«Наші клієнти – всі учасники ринку. Ми не ділимо на великих трейдерів і дрібних. З кожним працюємо індивідуально», – каже Дяків.

Він додав, що всю продукцію Barrel Dash очікує не лише українська, а й міжнародна сертифікація. Компанія планує виходити з напівпричепами-цистернами на світовий ринок.

«У наших планах налагодити повноцінне масштабне виробництво. У нас вже є домовленості щодо кількох масштабних проектів на наступний рік. Також ведемо переговори з деякими українськими банками про відкриття лізингових і кредитних програм для наших клієнтів», – додав Дяків.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини