Половина опитаних HR-ів стикалися з онко у співробітників компаній або їхніх родичів

опубліковано: 2020.12.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 179

 

47% опитаних HR-фахівців колись стикалися з онкозахворюваннями серед своїх колег або їхніх родичів. Такими даними поділився провайдер страхування Madanes, у результаті опитування менеджерів з управління персоналом українських підприємств. 90% опитаних відзначили, що ДМС має особливу цінність для їх співробітників, а 39% оцінюють ДМС як один із  головних мотиваційних факторів після зарплати.

 

"Сьогодні дуже модно говорити про те, що Well being культура в компанії є запорукою мотивації та залученості персоналу. Але це не разовий захід, а філософія, заснована на принципах реальної турботи про співробітників у різних сферах життя, це активна позиція, а ДМС в ній , особливо сьогодні, відіграє найважливішу роль ", — зазначає Стас Островський, директор із розвитку компанії Madanes Україна.

 

15% опитаних вже розширили або планують розширювати стандартний пакет корпоративного ДМС в зв'язку з приходом пандемії. Здебільшого – це включення додаткового страхування на випадок захворювання COVID-19.

 

«Ми спостерігаємо, що попри економічну кризу, компанії не відмовляються від корпоративного ДМС, а деякі навіть розширюють стандартні пакети у період пандемії, — коментує Стас Островський. — Ситуація з коронавірусом продемонструвала проблеми та тонкі місця національних систем охорони здоров'я. Багато HR-фахівців бачать необхідність застрахувати своїх співробітників від COVID-19, а також розуміють, що під час пандемії люди не припинили отримувати травми, хворіти на рак або серцево-судинними захворюваннями, які вимагають складного та невідкладного лікування. Але саме через коронавірус варіанти клінік для лікування, а також їх доступність для цих пацієнтів тимчасово скоротилися в рази. Тому ми бачимо, що компаній, які цікавляться онкострахуванням, стає дедалі більше».

На думку HR-фахівців, загальна вартість лікування від раку в Україні становить від 1 000 000 до 3 000 000 гривень (38% респондентів). 48% опитаних назвали показник у 500 000 гривень, 13% – 100 000 гривень, а 1% опитаних позначили, що рак є зовсім невиліковним.

«Вартість лікування залежить від виду раку, стадії, на якій захворювання було виявлено, та інших чинників. В середньому в Україні лікування коштує близько 500 000 гривень, а за кордоном вартує близько $60 000 (приблизно 1 750 000 грн.), не завжди включно з перельотами та проживанням. При цьому, вартість страховки близько $50-$100 (від 1500 до 3000 грн.) на рік, — зазначає експерт. — Якщо для компанії важливий кожен співробітник, керівництво не залишить підлеглого наодинці з такою складною проблемою, як рак. А підтримка хворого забирає дуже багато часу, сил та грошей. Жодна держава в світі не здатна покрити витрати на лікування, що є дуже вартісним, а зібраних колективом коштів часто виявляється недостатньо».

Опитування показало, що 62% HR-фахівців компаній, в яких були випадки онкології у співробітників або їх родичів, готові платити за програми страхування. Серед компаній, які взяли участь у дослідженні, 32% — зі штатом від 250 та більше осіб, 36% — від 50 до 250 співробітників, 32% — зі штатом до 50 чол.

Про Madanes

Міжнародна компанія Madanes – один з найбільших провайдерів страхування від критичних захворювань, яка надає послуги для більш ніж 2 млн клієнтів, що становить близько $ 350 млн страхових виплат на рік. Головний офіс компанії розташований у Тель-Авіві. Піввіковий досвід роботи на ізраїльському ринку і високий рівень професійної медичної експертизи, дозволив компанії впровадити на український ринок абсолютно нові, засновані на міжнародних стандартах, методи роботи у сфері страхування здоров'я. Сьогодні Madanes надає послуги для страхових компаній, корпоративних і приватних клієнтів.
Основна мета компанії – зробити кращу медицину доступною для кожного.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини