Газовики хочуть, щоб у 2021 прикарпатці платили за транспортування газу втричі більше

опубліковано: 2020.12.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 139

 «Івано-Франківськгаз» оприлюднив протокол відкритого обговорення проєкту тарифу на послуги розподілу (транспортування) природного газу на 2021 рік.

 

На 2021 рік компанія пропонує встановити тариф у розмірі 4,34 грн + ПДВ за 1 куб. м.

Сьогодні тариф на послуги транспортування природного газу складає 1,38 грн за 1 куб. м. У першому проєкті тарифу була закладена рентабельність у розмірі 10%, але в ході обговорення її зменшили до 5%, пише Курс.

За словами голови правління АТ «Івано-Франківськгаз» Віталія Шульги, рентабельність у 10% була б оптимальною для забезпечення працівникам виплат соціального характеру, які передбачені умовами Колективного договору і які упродовж останніх років не виконуються у зв’язку з відстуністю вільних коштів. А також для забезпечення капітальних вкладень у матеріально-технічну базу товариства.

У компанії необхідність перегляду чинного тарифу пояснюють:

-зміною обсягу надання послуг з розподілу природного газу відносно врахованих при розрахунку чинного тарифу більше ніж на 5%;
-ростом витрат з незалежних від товариства причин, які спричинені інфляцією;
-встановленням належного рівня оплати праці задля зменшення відтоку кваліфікованих кадрів;
-забезпеченням належного фінансування витрат, пов’язаних з виконанням робіт з утримання системи газопостачання;
-компенсацією збитків, яких зазнало товариство внаслідок невідповідності затвердженого розміру тарифу у порівнянні з обґрунтованими фактичними витратами;
-необхідністю у додаткових витратах;
-встановленням належного рівня рентабельності.

За результатами обговорення вирішили направити у НКРЕКП заяву та пакет документів щодо необхідності перегляду тарифу на розподіл природного газу на 2021 рік.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини