Відомі освітяни Прикарпаття закликали підтримати партію УДАР

опубліковано: 2020.10.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 150

 

Відомі представники освітньої галузі у відеозверненні до прикарпатців закликали підтримати партію УДАР на місцевих виборах 25 жовтня.

Команда УДАРу Івано-Франківщини йде на місцеві вибори з чотирма основними пріоритетами роботи. Серед них – освіта, культура, медицина та спорт. По кожному з них в політсили є чіткий план для розвитку найважливіших галузей в громадах області. 

 «Я, як викладач та мама, гостро відчуваю проблеми забезпечення якісної освіти дітей шкільного та дошкільного віку. Саме тому, разом з командою УДАРу, ми плануємо у міській раді працювати задля задоволення освітніх потреб громади. Найважливішою проблемою, яка на сьогоднішній день потребує вирішення є те, що більшість навчальних закладів у місті Івано-Франківську збудовані ще в минулому столітті та потребують капітальної реконструкції. Оскільки з часом нестимуть загрозу життю та здоров’ю як дітей, так і педагогів», - відзначила Вікторія Кузик, викладач Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету.

УДАРівці декларують у своїй програмі стосовно освіти запровадження цільових програм підтримки наукових розробок в Івано-Франківській області. Та вважають, що першочерговим завданням для розвитку потенціалу освітньої галузі Прикарпаття є покращення якості навчання в школах та дошкільних закладах, створення комфортних умов для навчання студенів й мають для цього конкретні напрацювання.

«21 століття – це фізично здорові, морально стійкі і високоосвічені люди. Кожна держава, яка планувала свій розвиток вкладала в освіту. Такі пріоритети є і у політичної партії УДАР. Які у своїй програмі говорять про підтримку вчительства, про матеріальну підтримку шкіл. На мою думку школа дійсно має бути найкращим осередком здобуття освіти в 21 столітті. Тому я закликаю підтримувати цю політичну силу», - заявила Ірина Малахова, вчитель історії, правознавства та громадської освіти Ліцею №22 Івано-Франківської міської ради.

Важливим, підкреслюють в команді УДАР є, збереження системи зовнішнього незалежного оцінювання, продовження реформи Нової Української Школи, розвиток інклюзивної освіти та освіти дорослих, а також обов’язкове врахування специфіки гірських та віддалених районів у впровадженні освітніх ініціатив.

«За понад 30-річний стаж роботи в освітній галузі я добре розумію виклики, які стоять перед сучасною освітою. Особливої уваги заслуговує освіта у гірських районах та збереження і розвиток мережі гірських навчальних закладів. Партія УДАР має чітку стратегію розвитку освіти на Прикарпатті. Тому прошу підтримати УДАР на місцевих виборах 25 жовтня», - відзначила Галина Дмитроняк, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та у справах дітей Білоберізької ОТГ.

Для впровадження якісної освіти на теренах Прикарпаття команда УДАРу пропонує:

- не менше 45% бюджету розвитку Івано-Франківської області щорічно спрямовувати на оновлення та будівництво освітніх закладів (у бюджеті на 2020 рік – 39,8%);

- закупівлю для освітян 3% житла, яке щорічно здається в новобудовах в громадах Івано-Франківської області;

- виділення коштів із місцевих бюджетів на технічні засоби навчання для застосування новітніх технологій педагогами під час аудиторного та дистанційного навчання.

«Якісна освіта - це запорука майбутнього нашої країни, важлива складова її національної безпеки. Без належної освіти держава, народ, особливо молоді люди, не мають майбутнього. Як викладач в університеті я гостро розумію проблеми сучасної освіти. Для освітньої галузі підтримка з боку органів державної влади і місцевого самоврядування є життєво необхідною. Так як розвиток освіти є одним із основних пунктів програми партії УДАР прошу підтримати УДАР на місцевих виборах 25 жовтня», - Тетяна Мазур, викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини