Працівники виробництва «Орісіл-Фарм» застраховані від коронавірусу

опубліковано: 2020.10.20 | Коментарів: 0 | Переглядів: 180

Національний фармацевтичний виробник «Орісіл-Фарм» став одним з перших в Україні, хто застрахував працівників виробничого комплексу від коронавірусу. З 22 вересня співробітникам компанії у м. Калуш було оформлено поліси добровільного медичного страхування, які включають можливі випадки інфікування на COVID-19.

 

Компанія «Орісіл-Фарм» завжди відповідально ставилась до питань соціального захисту співробітників. А з огляду на поточний перебіг епідемії, було прийняте рішення додатково захистити персонал, оформивши поліси медичного страхування. Як відомо, ситуація з коронавірусом в Україні невтішна – останній місяць демонстрував стрімку динаміку захворюваності. Зокрема, зовсім нещодавно було зафіксовано антирекорд – понад 6 тисяч нових хворих на добу, а Прикарпаття стабільно входить в топ-10 областей з найбільшою кількістю інфікованих.  Тому впровадження комплексного медичного страхування входило до переліку найбільш пріоритетних завдань компанії.

 

Станом на зараз усі 48 працівників на виробництві у місті Калуш забезпечені повноцінним медичним страхуванням в рамках соціального пакету, що включає також можливі випадки  інфікування на COVID-19.

 

«Це гарантує, що хвороба не застане людину зненацька, а медичні витрати не ляжуть тягарем на родинний бюджет. Турбота про персонал має бути ключовим для бізнесу в умовах карантину: співробітники мають відчувати свою працю потрібною, а здоров’я – захищеним, – стверджує директор та засновник «Орісіл-Фарм» Максим Кіщак. – Люди – це основа компанії. Вони мають бути впевнені у завтрашньому дні, тому впровадження комплексного медичного страхування – наш прояв вдячності та турботи».

 

На сьогоднішній день жоден із працівників ще не мав нагоди скористатись новою страховкою – завдяки дотриманню правил безпеки та особистої гігієни на виробництві не було зафіксовано жодного випадку COVID-19. Компанія «Орісіл-Фарм» та її працівники у цей непростий час докладають всіх зусиль, щоб, незважаючи на кризу, і надалі забезпечувати українців якісними та ефективними медикаментами.

 

Про компанію: національний фармацевтичний виробник «Орісіл-Фарм» працює на ринку України впродовж останніх 17 років та є експертом в області розробки, впровадження та виробництва інноваційних еферентних засобів в медицині та ветеринарії.

 

Компанія «Орісіл-Фарм» має власний виробничий комплекс у місті Калуш та є сумлінним роботодавцем і платником податків.

 

Виробництво препаратів здійснюється за принципом «замкнутого циклу»: провідні фахівці компанії «Орісіл-Фарм» контролюють процес виробництва від етапу виготовлення субстанції до постачання готових препаратів на склади дистриб'юторів.

 

З 2012 року компанія «Орісіл-Фарм» має безстрокову ліцензію на виробництво лікарських засобів та сертифікат на відповідність вимогам GMP. Упродовж 2012-2019 рр. компанія успішно пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO:13485, HACCP

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини