Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов керівника Калуської місцевої прокуратури в інтересах держави про стягнення заборгованості за договором оренди.

опубліковано: 2020.09.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 213
У травні  2020 року Калуська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Івано-Франківської області в інтересах держави в особі Управління комунальної власності Калуської міської ради з позовною заявою до фізичної особи-підприємця про стягнення заборгованості за договором оренди нежитлових приміщень в сумі майже 26 тис. грн.
Так на підставі рішення Калуської міської ради Управління Комунальної власності із ФОП було укладено договір оренди нежитлових приміщень.
Однак, у період часу перебування в орендних відносинах, підприємець порушив умови договору оренди, зобов’язань щодо оплати орендної плати належним чином не виконав, у зв’язку з чим виникла заборгованість за договором оренди.
22.09.2020 Господарським судом Івано-Франківської області задоволено позов керівника Калуської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Управління комунальної власності Калуської міської ради до фізичної особи-підприємця про стягнення заборгованості за договором оренди.
 
 
 
 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини