За зрубані модрину та клен —  суд призначив покарання

опубліковано: 2020.09.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 250
Калуська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев, скоєної в лісовому масиві Войнилівського лісництва ДП «Калуське лісове господарство», за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.
 
Так, житель Калуського району, перебуваючи в лісовому масиві Войнилівського лісництва ДП «Калуське ЛГ» поблизу с. Слобідка, незаконно, без спеціального дозволу (лісорубного квитка), за допомогою пили вчинив незаконну рубку дерев порід «модрина» та «клен», чим завдав державі істотної шкоди на суму більш ніж 35 тис. грн.
 
Вироком Калуського міськрайонного суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України та призначено покаранні у вигляді штрафу в розмірі 17 000 грн. Заявлений позов керівника Калуської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Войнилівської селищної ОТГ про стягнення збитків, завданих незаконною рубкою дерев на суму 35 386 грн., задоволено.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини