Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2020 року

опубліковано: 2020.09.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 972

 

На підставі закону України №3597-IV від 4 квітня 2006 року “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента від 16 січня 2020 року №13/2020 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році” (зі змінами” з 1 жовтня 2020 року по 31 грудня 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. З метою забезпечення якісного проведення призову восени 2020 року наказую:

1. Прибути усім громадянам, які підлягають явці та призову на строкову військову службу, на призовну дільницю м. Калуша та Калуського району, що знаходиться за адресою: м. Калуш, вул. Степана Бандери, 25, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службк\у, прибути до військового комісаріату не пізніше 10 жовтня 2020 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

2. Явці на призовну дільницю м. Калуша та Калуського району підлягають усі громадяни, які народилися у 1993-2001 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову службу за різних обставин.

3. Призову на строкову військову службу протягом жовтня-грудня 2020 року підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби у мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Калуша та Калуського району, негайно повертатися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. Керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття на призовні дільниці.

6. Наказ довести до населення міста Калуша та Калуського району через засоби масової інформації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара — начальника відділення комплектування Калуського об’єднаного міського військового комісаріату капітана Андрусів Віру Петрівну.

Андрій Павлишин, військовий комісар Калуського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини