Командувач сухопутних військ відвідав поранених у центральному військовому шпиталі Києва

опубліковано: 2020.08.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 912

12 серпня 2020 року командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України відвідав у Київському військовому клінічному госпіталі воїнів, які отримали поранення у боях за незалежність України.

У шпиталі генерал-лейтенант Олександр Сирський не лише поспілкувався з захисниками Батьківщини, але й зустрівся з лікарями.

Головною метою візиту до шпиталю було вшанувати й підтримати бійців під час важкого процесу лікування і реабілітації. Те що відзнаки Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України пораненим приїхав вручати сам командувач Сухопутних Військ, було належною оцінкою їх заслуг перед Батьківщиною.  

Генерал-лейтенант Олександр Сирський разом з нагородами вручив бійцям подарунки. Серед поранених, що отримали відзнаки, були  військовослужбовці з 10, 24, 30, 53, 54, 57 бригад та інших підрозділів Сухопутних Військ.

Звертаючись до захисників України, генерал-лейтенант Олександр Сирський повідомив військовослужбовців, що у 2019 році прийняв рішення постійно заохочувати тих солдат та офіцерів, які отримали важкі поранення і після лікування залишилися на військовій службі або надалі перебувають у шпиталях.

– За сумлінне виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, хоробрість та відвагу, проявлені при виконанні бойових завдань з захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України в районі проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей, вважаю за потрібне щороку відзначати бійців, які попри все залишаються в строю. Тому 72 військовослужбовці наприкінці минулого року отримали премії у розмірі більше 5 тис. грн. від Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України, і ми будемо продовжувати цю традицію. Це не такі вже й великі кошти, але головною метою цього заходу була моральна підтримка бійців під час процесу їх лікування і реабілітації, – сказав Олександр Сирський. 

  Командувач Сухопутних Військ цікавився у пацієнтів військового шпиталю, як проходить лікування, чи забезпечені військові усім необхідним. Захисники України, у свою чергу, розповіли, що сповнені сил та оптимізму, адже це є найголовнішою запорукою скорішого одужання. 

  Генерал-лейтенант Олександр Сирський разом з нагородами вручив бійцям цінні подарунки, передав фрукти та інші необхідні повсякденні дрібниці. Він поділився з ними своєю думкою:

  – Добре, коли військове керівництво відвідує наших захисників Батьківщини, котрі перебувають на лікуванні. Сьогодні як командувач Сухопутних Військ ЗСУ я відвідав у військовому шпиталі воїнів, котрі втратили здоров’я, захищаючи незалежність України. На мою думку, обов'язок кожного командира – відвідувати і за можливості максимально піклуватися про своїх поранених бійців, створюючи та контролюючи належні умови для повноцінних лікування і реабілітації. Це найменше, що ми можемо зробити для захисників українського народу, вшановуючи їх патріотизм та вірність присязі, прийти і потиснути руку – подякувати, – сказав генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Командувач не лише завітав до захисників України, котрі проходять лікування у військовому шпиталі, але й говорив з лікарями, цікавився про потреби поранених тощо. Він зокрема сказав медичним працівникам:

– Від усієї душі та з великою повагою ставлюся до медичних працівників. Хоч сучасна медицина й володіє неймовірними технологіями, але без ваших співчуття, турботи, душевного тепла ці технології нічого не варті. Тому що медик – це не просто людина, котра одягла білий халат, це ще й особливий тип мислення, душевної організації, в основі якої лежить прагнення допомагати людям. Дякую вам за те, що піклуєтеся про наших хлопців!

  За мужність та зразкове виконання службових обов’язків він вручив їм відзнаки командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України «За особливу службу» ІІІ ступеня, поспілкувавшись з кожним особисто.

  Солдат Антон Целюх каже, що така відкритість командувача та його позитивний настрій сильно мотивують його для подальшої служби:

– Дуже приємно, коли керівництво відвідує та пам’ятає про нас. Поспілкувавшись з командувачем Сухопутних Військ, зрозумів, що він справжній бойовий генерал. Хочеться частіше бачити наших командирів особисто і розуміти, що вони такі ж військовослужбовці, як ми.  

 

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних Військ ЗС України

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини