Близько пів мільйона штрафу заплатили франківці за продаж алкоголю і цигарок дітям

опубліковано: 2020.07.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 286

462 тисячі 400 гривень штрафу сплатили за чотири роки івано-франківські підприємці за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім.

Про це Суспільному розповів заступник директора міського департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка

"В Івано-Франківську з 2017 до 2020 рр. діє міська програма протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми, а також формування навичок здорового способу життя. У її межах створена рейдова група з виявлення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім", - каже чоловік.

В Івано-Франківську за чотири роки виявили 180 таких закладів. Протоколи складали і рейдова група, і окремо працівники КП "Муніципальна інспекція "Добродій", і з відділу ювенальної превенції ГУНП в області.

Сума штрафу на людину, яка продала алкоголь чи цигарки неповнолітній особі, складає від 1800 до 6800 грн, на суб’єкта господарювання накладається фіксована сума стягнення у розмірі 6800 грн.

"За інформацією податкової служби, за весь період реалізації програми в Івано-Франківську наклали фінансових санкцій на загальну суму 462 тисячі 400 гривень. 64 суб’єкти господарювання були позбавлені ліцензій", - додає чиновник.

Загалом, на реалізацію міської програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми упродовж 4 років витрачено 161 тисячу гривень з міського бюджету.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини