Калуська прокуратура інформує

опубліковано: 2020.07.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 230
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про прокуратуру» - однією із функцій прокуратури являється нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.
 
Калуською місцевою  прокуратурою на цьому напрямку нагляд здійснюється  у територіальних відділах поліції, секторах пробації, державній виконавчій та міграційній службах, а також в ізоляторі тимчасового тримання осіб.
З метою усунення виявлених порушень вимог законодавчих актів України, Калуською місцевою прокуратурою протягом 6 місяців 2020 року внесено 27 документів реагування, які розглянуто та задоволено, виявлені  порушення усунено.
Зокрема, при здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень – 13 документів реагування, нагляду за додержанням законів при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян – 1 документ реагування та нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення – 13 документів реагування.
 
Пріоритетами на цьому напрямку є додержання прав і свобод людини, запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність особи поводженню чи покаранню.

 

Калуська місцева прокуратура

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини