У смерті пацієнтки медпрацівники Калуської ЦРЛ не винуваті - вважає комісія

опубліковано: 2020.07.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 251

Комісія, яка проводила службове розслідування щодо смерті пацієнтки в Калуській центральній районній лікарні, прийшла до висновку, що помилок медперсоналу, які могли б спричинити смерть пацієнтки, не було. Про це Суспільному розповіла донька померлої Наталія Чекаловська.

"Вчора до нас на пошту прийшов лист - відповідь на скаргу сестри, яку вона написала одразу після смерті матері", - розповіла Наталія.

Відповідь від КНП "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області" датована восьмим липням 2020-го року.

"У результаті розгляду перелічених документів та беручи до уваги заключення паталогоанатома, відповідно до якого причиною смерті є масивна тромбоемболія легеневої артерії, комісія прийшла до висновку про відсутність лікарських помилок, які могли вплинути на перебіг захворювання (стану) хворої", - йдеться у листі.

Також у висновках комісії зазначено, що у ході розслідування виявили недоліки щодо організації надання медичної допомоги.

 
 

 

"Враховуючи це, комісією було прийнято рішення оголосити догани медичному директору КНП "Калуська ЦРЛ" з стаціонарної допомоги Кінаш Н. О., лікарю відділення анестезіології та інтенсивної терапії Сьоміній Н. І., лікарю-кардіологу Іваськіву В. Ф., лікарю-терапевту відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги КНП "Калуська ЦРЛ" Зелюнці І. В.", - зазначено у відповіді на скаргу.

Щодо розслідування цієї справи, яке проводить поліція, то Наталія Чекаловська розказала, що до неї близько півтора місяця тому телефонували, запросили прийти і дати покази щодо обставин смерті її матері. Наталія каже, що в той час не змогла. Більше жінці не телефонували.

Що відомо

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини