“Траєкторія” допоможе випускникам шкіл визначитися зі своїм майбутнім

опубліковано: 2020.07.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 246

Для випускників шкіл, у яких виникають труднощі з вибором майбутньої професії та навчального закладу, створили проєкт “Траєкторія”. Професійні консультанти та ментори допоможуть визначитись з цілями власного розвитку та розробити план їх реалізації.

 

Консультації надаватимуться на трьох рівнях:

Перший - визначення бажань, можливостей та вмінь. Також до уваги братимуться цілі та мрії, компетенції молодої людини і контекст, в якому вона живе.

 

Другий - визначення основних кроків до цілі. Вступити на слюсара/політолога, попрацювати у пекарні, поїхати по обміну в Канаду і тому подібне.

 

Третій - детальне планування і технічна допомога при вступі до ВНЗ цього або наступного року.

 

Кожна консультація відбуватиметься у Zoomi у онлайн-форматі і триватиме до 1,5 год.  Експерт/експертка підбиратиметься індивідуально.

 

Заповнюйте форму https://cutt.ly/Ypq07Of і через годину чекайте на відповідь.

 

Вже сьогодні такою послугою можуть скористатися молоді люди з різних куточків України. Безкоштовно її отримають діти учасників АТО/ООС, молоді люди, що є внутрішньо переміщеними особами з Криму або Донбасу, діти з малозабезпечених сімей, а також молоді люди з числа національних та соціальних меншин, та ті, що опинилися у скрутних життєвих обставинах. На всіх етапах консультанти “Траєкторії” будуть підтримувати і радити. Незважаючи чи йдеться про подачу заявки чи перевірку документів для вступу.

 

Траєкторія - це колаборація підліткової ініціативи “Дубль N” та молодіжної організації “СТАН”. Консультантами та менторами виступають як молоді люди, що визначилися з власною траєкторіє, так й професійні тренери та коучі з особистісного розвитку.

⠀⠀

Дубль N - молодіжна ініціатива, яка працює із молоддю, її активізацією та спільнототворенням крізь неформальну освіту за методикою “рівний рівному”. Ініціатива з'явилася, коли засновникам було 15-16 років, а зараз їм 16-18.

 

Вони з одного боку добре розуміють підлітків: самі ними є / були рік-два тому, а з іншого - уже два з половиною роки працюють у цій сфері, тому набрались і досвіду, і знань.

Вже організували біля 30 проектів, серед яких - освітні табори, профорієнтаційні фестивалі Майбутнєфест.

 

СТАН - молодіжна організація, що методами неформальної освіти підсилює низові ініціативи та активних громадян. Робить гучнішими голоси тих, кого нечутно, надаючи учасникам_цям проєктів професійні знання, створюючи мережі взаємопідтримки.

У команді СТАНу є випускники/ці найкращих вишів та степендіант(к)и топових програм, зокрема Prague Civil Society Fellowship Program, International Visitors Leadership Program “Open World”, програми Culture and Performance у Данії. Є і ті, хто представляв Україну на міжнародних зустрічах в країнах ЄС, Східного Партнерства, Центральної Азії.

 

Організація об'єднала навколо себе спільноту молодих професіоналів_ок в освіті, правозахисті, культурі, медіа. Більшість з яких виросла у малих містах, зіштовхнулись з суспільною нерівністю, але попри це досягли успіху.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини