На території Боднарівської, Завійської, Копанківської, Луківської, Пійлівської, Ріп’янської і Томашівської сільських рад стихія не пошкодила будинки

опубліковано: 2020.07.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 237

6 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації  Жанни Табанець відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії затверджено перелік сімей, у яких пошкоджені житлові будинки внаслідок стихії.

Голова райдержадміністрації Жанна Табанець наголосила на важливості цільового використання коштів, об’єктивно та відповідально поставитися до завдань з подолання наслідків стихії, як цього вимагає Президент та Уряд.

У роботі комісії взяли участь сільські голови, які проінформували про пошкоджені стихією житлові будинки у населених пунктах району.

Секретар Голинської сільської ради Оксана Лилак зачитала перелік сімей, будинки яких зазнали пошкоджень. За словами Оксани Лилак, таких будинків комісією виявлено та затверджено сесією сільської ради - 58. Усі вони потрапляють до 3 категорії. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року», власники цих будинків зможуть отримати по 20 тис. грн компенсації за завдані стихією збитки.

Голова Сівко-Войнилівської сільської ради Оксана Галка зазначила, що у селі Мошківці в однієї сім’ї виявлено пошкоджений житловий будинок. Ця сім’я також отримає 20 тис. грн компенсації. Василь Лазар, сільський голова Тужилівської сільської ради, повідомив, що в селі Тужилів комісією виявлено 18 житлових будинків, пошкоджених внаслідок негоди. Власники цих будинків також отримають по 20 тис. грн.

У більшості населених пунктів району, за словами сільських голів, не виявлено пошкоджених житлових будинків внаслідок стихії, яка тривала 22-23 червня. Це, зокрема, на території Боднарівської, Завійської, Копанківської, Луківської, Пійлівської, Ріп’янської і Томашівської сільських рад.

Також під час засідання районної комісії ТЕБ та НС обговорили протиепідеміологічну ситуацію у зв’язку із захворюваністю на коронавірус, яка на Прикарпатті залишається напруженою. Наголошено на  посиленні контролю за дотриманням протиепідемічних норм.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини