Літня дієта: меню на 7 днів

опубліковано: 2020.07.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 227

Джерело

Літня дієта

Дієта складається з овочевих, фруктових, ягідних та сокових днів. Якщо строго дотримуватися, можна скинути до 5 кг. При щадному варіанті, дозволивши собі шматочок відварного м’яса або риби, рухатися до мети будете більш повільно. Бажано відмовитися від солі.

Овочевий день (1-й)

Будь-які сирі овочі, крім картоплі, у будь-якій кількості.

Фруктовий день (2-й)

Виберіть свої улюблені фрукти (крім банана) та розділіть на 4-5 прийомів. Основну частину краще з’їсти на обід. Якщо почуття голоду візьме верх, то дозволяється випити 1 склянку знежиреного йогурту або кефіру.

Ягідний день (3-й)

Полуниця, чорниця, малина, смородина, аґрус та інші ягоди. Якщо з сезонних ягід тільки полуниця, то доповніть раціон сирими овочами. Не забувайте пити багато рідини.

Кисломолочний день (4-й)

Виберіть на свій смак один з продуктів: кефір, кисле молоко, ряжанку або натуральний йогурт. Пийте їх протягом дня. Можна трохи сиру з цукром або медом.

Овочевий (5-й)

У другій овочевий день їжте ті продукти, які не вживали у попередні дні. Дозволяється запечена картопля з оливковою олією.

Ягідний (6-й)

Крім ягід, можна їсти абрикоси, сухофрукти та випити стакан кефіру на ніч.

Соковий (7-й)

Це найскладніший день, але організм уже підготовлений, тому впоратися буде легше. Крім яблучного, апельсинового та грейпфрутового соку – більше нічого не можна.

На 8-й день не потрібно накидатися на жирну їжу, виходьте з дієти поступово. Дозвольте собі молочні продукти. До м’яса та риби підходьте на 5-й день після дієти.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини