Двом прикарпатцям повернули гроші за ненадані туристичні послуги – допомагає Держпродспоживслужба

опубліковано: 2020.07.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 328

До Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області збільшилась кількість звернень громадян з питань надання туристичних  послуг.

У зв’язку з карантином, введенним в Україні через пандемію коронавірусу, відпочинкові комплекси області на кілька місяців призупинили прийом туристів.

Нещодавно до Головного управління Держпродспоживслужби звернулася жінка з проханням допомогти повернути кошти за ненадану туристичну послугу в розмірі 12 282 грн.

Спеціалісти управління захисту споживачів провели позапланову перевірку, під час якої суб’єкту господарювання було надано припис та зобов’язано його повернути кошти. Припис було виконано в повному обсязі, повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Подібне звернення надійшло і про повернення коштів за ненадану екскурсійну поїздку до Європи. За результатами проведеної перевірки споживачу повернуто 4900 грн.

Якщо туроператор не надав заявлені послуги, звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за захистом ваших прав.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини