Калущину заливає: пливе і місто, і села

опубліковано: 2020.06.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 211

На Прикарпаттті через різке погіршення погодних умов та сильні дощі почалися паводки. У понеділок, 22 червня, Управління ДСНС в Івано-Франківській області спершу оголосило другий — помаранчевий рівень небезпеки, а вже на ранок вівторка, 23 червня,  — червоний, тобто третій рівень небезпечності. 

Тільки у понеділок опади наробили біди на території 12 адміністративних районів — Верховинський, Тлумацький, Снятинський, Коломийський, Тисменицький, Долинський, Калуський, Богородчанський, Галицький, Рожнятівський, Косівський райони та Івано-Франківська міська рада.

Рятувальники відкачували воду з житлових будинків, відводили від домогосподарств, розчищали дороги від зсуву ґрунту, прибирали повалені дерева, буксирували затоплені автівки. а жителям Верховинського району, які відрізані від цивілізації,  навіть довелося доставити гелікоптером продукти харчування.

На жаль, не обішлося без трагедії: о 15:32 в селі Черемошна працівники Верховинського пошуково-рятувального відділення витягнули з річки Білий Черемош тіло жінки.

Чи не найбільше підтоплювало вулицю Богдана Хмельницького біля АТБ. Автівкам навіть доводилося їздити по зустрічній. Зливова каналізація просто не справлялася з великою кількістю води. Вранці 23 червня Serhiy Mospan  проїхався вулицями Калуша і в прямому ефірі розповів калушанам, де "найбільші калабані". Станом на 8.40 найбільше затоплення було біля зупинки ПТУ — як у сторону Мостища.  На інших ділянках доріг було "більш-менш нормально",зокрема і біля "великого базару", де напередодні була "заплава".

Фото і відео, більше інформації — на нашому новому сайті Kalushnews.city

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини