Запрацювала інтернет-версія Всеукраїнської газети «Нова Зоря»

опубліковано: 2020.06.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 196
На думку редколегії газети «Нова Зоря», такий крок допоможе вийти на значно ширший рівень для греко-католицького видання, яке налічує вже 94-й рік свого існування.
 
Минулого тижня розпочала роботу інтернет-версія Всеукраїнської газети «Нова Зоря» - https://novazoria.com.ua.
 
Новий сайт одразу активно став продукувати якісні новини, які за своїм змістом та тематикою виходять за рамки класичної газети.
 
«До такого кроку ми вирішили прийти через те, що Інтернет, який увійшов у наше повсякдення, давно перестав бути недоступним для широкого кола читачів: кількість користувачів щодня зростає, істотно розширює свої вікові межі – від молодших школярів і до поважних пенсіонерів», – каже головний редактор часопису о. Іван Стефурак.
 
Він, однак, додає, що онлайн версія газети аж ніяк не замінить чи витіснить свого друкованого прародича. Адже згідно із статистикою, лише 60% населення в Україні має доступ до Інтернету, а публікації онлайн мають як переваги, так і недоліки. Тому найкраще, коли заповнена і одна, і друга ніша якісним контентом. Тому електронна версія газети покликана оперативніше висвітлювати події як у світі, так і в Україні. В той час, як друкований варіант – це насамперед ґрунтовніша аналітика, нерідко за доброю філіжанкою кави, на зручному дивані, з олівцем та часто з ножицями для вирізання найцікавішого. Саме таке читання більше запам’ятовується та має відпочинковий характер.
 
Сподіваємося, що «Нова Зоря» як в онлайн, так і в паперовому варіанті потрапить зі словом Божим та з добрими новинами у кожен дім для чимраз ширшого кола наших читачів. Саме зараз триває передплата на друге півріччя 2020 року, передплатний індекс – 30072. 
 
Щодо інтернет версії, то новий сайт виконаний за усіма вимогами сучасних інформагентств. Тут знайдуться новини на фактично будь-який смак, адже для цього є цілий ряд рубрик. Зокрема: новини релігійні, суспільні, світові, новини культури, спорту, новини зі світу технологій та наук, а також цікаві подкасти в рубриках «Life style» та «Здоров’я». Також наявна можливість для медійних фото та відеорепортажів.
 
Окрім того, на сайті в окремій рубриці висвітлюватимуться найцікавіші аналітичні статті з друкованого щотижневика «Нова Зоря».
 
До слова, саму ж газету також можна знайти та перечитати у спеціальному вікні, куди редактори сайту заносять архівні версії Всеукраїнського часопису. 
 
Ще одним напрямком діяльності сайту є можливість дізнатися ціни та вимоги до друкованих макетів і одразу ж зробити відповідне замовлення в однойменному видавництві та друкарні. Це буде актуально для всіх, хто хоче замовити повний спектр поліграфічних та видавничих послуг.
 
Насамкінець додамо, що інтернет версія Всеукраїнської газети «Нова Зоря» для зручності читачів буде поширювати свої публікації і в соціальних мережах.
 
Посилання на офіційні сторінки «Нової Зорі» у соцмережах:

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини