Прикарпатські поліціянти розповіли, чому діти тікають з дому

опубліковано: 2020.06.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 156

Працівники ювенальної превенції Прикарпаття розповіли про причини втечі дітей з дому, пише "Правда.іф"

У кожному випадку, пов’язаному з утечею неповнолітніх, працівники поліції аналізують обставини та причини, які спонукають дітей до самовільного залишення місця постійного проживання. Серед основних мотивів – нестерпні умови, у яких проживають діти, тож вони «рятуються», на їх думку, втечею. Тут може йтися про занадто жорстокі покарання, психологічні приниження.

Нерідко діти через низький достаток у родині шукають можливість самостійно заробляти, а також випробувати себе у «дорослому житті».

Ще одна з популярних причин – невміння дітей керувати своїм гнівом та іншими емоціями, коли через дріб’язкову сварку з батьками підлітки «карають» батьків, утікаючи з дому.

Не можна відкидати й характерну для юнацького віку схильність до мандрівок, про які вони воліють не повідомляти батьків.

Щоб не допустити фактів повторного залишення місць постійного проживання дітьми, які вже потрапляли в поле зору поліціянтів за такі витівки, а також дітей-утікачів, які перебувають на поліцейському профілактичному обліку, працівники ювенальної превенції проводять індивідуальні бесіди з дітьми та батьками, запрошують до органів поліції, а також відвідують дітей за місцем їх проживання.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини