Медпрацівників привітали з професійним святом

опубліковано: 2020.06.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 342

Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника – професійне свято працівників галузі охорони здоров`я в Україні.  З цієї нагоди в медичних закладах Калущини відбулися урочистості.

З професійним святом медпрацівників районної лікарні, районного центру первинної медико-санітарної допомоги та Калуської ЦРЛ привітали перший заступник голови РДА Оксана Канюка і голова районної ради Віктор Гільтайчук.

У своїх привітаннях посадовці Оксана Канюка і Віктор Гільтайчук зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Медиків недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У  руках медичних працівників щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від  рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя. Особливо зараз, у час пандемії коронавірусу, люди відчули, якою необхідною і благородною є професія медика.

Під час урочистостей посадовці нагородили працівників медичної сфери Калуського району грамотами і подяками та грошовими преміями.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини