Районна комісія ТЕБ та НС призупинила діяльність спортивних і культурних закладів

опубліковано: 2020.06.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 373

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Жанни Табанець відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Йшлося про протиепідемічну ситуацію на території області та району, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в регіоні на засіданні районної комісії ТЕБ та НС йшлося про часткове зняття пом’якшувальних  карантинних обмежень.

За словами начальника міськрайонної філії обласного лабораторного центру МОЗ Богдана Пеленички, станом на 16.06.2020 на території Калуша і Калуського району обстежено з підозрою на коронавірус 809 мешканців (з них 183 – сільські мешканці), із них позитивний результат ПЛР – 190 (86 – із сіл), 9 летальних випадків (у т. ч. 2 – із сіл).

За останні три дні поспіль збільшилась кількість нових випадків захворюваності населення на COVID-19, що не відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів (інцидентності), тобто загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів становить більше ніж 12 осіб на 100 тис. населення.

Відтак після заслуховування доповідей районна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про часткове зняття пом’якшувальних  карантинних обмежень на території району, які введені рішеннями районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.06.2020 (протокол №11) та від 05.06.2020 (протокол №12).

Зокрема, вирішено призупинити роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури. Дозволено проведення релігійних заходів (не більше однієї особи на 10 кв.м.).

Суб’єкти господарювання усіх форм власності повинні і надалі дотримуватися протиепідемічних заходів, розроблених та затверджених Головним державним санітарним лікарем України. Відділ поліції і районне управління Держпродспоживслужби посилить контроль за виконанням карантинних та протиепідемічних вимог органами місцевого самоврядування та керівниками суб’єктів господарювання.

 

 

 

 

 

Пресслужба Калуської РДА

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини