Голинські школярі стали переможцями обласного конкурсу «Історія освіти Івано-Франківщини»

опубліковано: 2020.06.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 516

 

Учні Голинської школи стали переможцями обласної акції «Історія освіти Івано-Франківщини».  Конкурс організував Департамент освіти Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківський обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, повідомляє "Калуш ФМ".

Під керівництвом педагога-наставника та керівника гуртка «Географічне краєзнавство» Радіона Прокопчука учні Марія Комар та Андрій Потапов зайняли 2 місце в обласному етапі. Юні краєзнавці написали науково-пошукову роботу на тему «Оксана Тебешевська – вчитель-патріот своєї держави», яка теж є мешканкою Голиня. Обласне журі гідно оцінило їхню працю. Вона містила велику кількість інформації про діяльність знаного педагога.

Метою акції «Історія освіти Івано-Франківщини» є виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, вивчення історії освіти та людей, що її творили, поповнення та розширення знань, вшанування пам'яті відомих педагогів.

Додамо, що матеріали цього краєзнавчого дослідження будуть надруковані  у журналі «Краєзнавець Прикарпаття», а також відзначені грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, Івано - Франківського облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини