В ОДА обговорили підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання

опубліковано: 2020.06.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 117

В обласній державній адміністрації в режимі онлайн відбулася нарада з питань організації та проведення у цьому році на Прикарпатті зовнішнього незалежного оцінювання.

Її провів заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк за участю директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука, директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича, керівників обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти, представників правоохоронних органів. У роботі наради взяли участь перший заступник голови Калуської РДА Оксана Канюка і завідувач сектору освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Любов Луцан.

На нараді йшлося про організаційні заходи із забезпечення дотримання в усіх 61 пунктах тестування області рекомендацій  щодо протиепідемічних заходів під час проведення пробної, основної та додаткових сесій ЗНО, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації проведених заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

«Завдяки вчасно проведеним організаційним заходам всі пункти тестування в області сьогодні забезпечені необхідними середниками і є найбезпечнішим з усіх  громадських місць»,- зазначив Богдан Томенчук.

Віктор Кімакович поінформував керівників пунктів тестування в районах, що найближчим часом з міністерства надійдуть засоби індивідуального захисту для учасників ЗНО.

«Спільними зусиллями центральної, обласної влади та  органів влади на місцях ми забезпечимо виконання основних вимог щодо дотримання правопорядку й техніки безпеки на пунктах тестування, а також їх забезпечення засобами гігієни», - підсумував Дмитро Романюк.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини