Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, УГКЦ привітав жірналістів із професійним святом

опубліковано: 2020.06.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 194
Дорогі журналісти, цьогорічне Ваше професійне свято випало на період між святом Вознесіння та Зісланням Святого Духа, коли в нашій Церкві ми проводимо Декаду місійності.
 
Коли Господь Ісус відходить, то не залишає нас сиротами, але обіцяє Утішителя (пор. Ів. 14:18), а нам дає завдання: ідіть і навчайте всі народи (пор. Мт. 28:19). Ви, дорогі журналісти, у вашій нелегкій, а нерідко й ризикованій праці, коли керуєтесь гаслом Христа: «Пізнай правду і правда визволить тебе» (Ів. 8,31-32), допомагаєте Церкві та й усьому суспільству навчати народи в любові, в правді та бути на служінні один в одного.
 
Тому сьогодні хочу подякувати Вам за добре слово правди, яке Ви несете, за вашу постійну готовність до співпраці разом із Церквою на благо нашого народу.
 
Зокрема, хочу подякувати Вам, що під час карантину так активно поширювали добру інформацію, яка формувала надію. Ви подібно як і медики, як і наші військовослужбовці, були на своїй інформаційній передовій і в одній, і в другій проблемі.
 
Бажаємо Вам й надалі легкого творчого лету, під подувом Духа Святого, празник якого завтра будемо святкувати. Поручаємо Вас опіці Пресвятої Богородиці та св. Франциска Сальського – покровителя журналістів.
 
† д-р Володимир Війтишин,
Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, УГКЦ
 
 
 
 
 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини