У Калуському районі  на обліку перебуває 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

опубліковано: 2020.06.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 234

 .2 червня перший заступник голови РДА Оксана Канюка провела нараду, участь у якій взяли завідувач сектору служби у справах дітей райдержадміністрації Іванна Василів і директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Богданна Ніздропа. На нараді йшлося про відзначення в районі Дня захисту дітей відповідно, повідомляє сайт Калуської РДА,

На нараді обговорили стан справ щодо здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих до сімейних форм виховання. За словами завідувача сектору служби у справах дітей Іванни Василів у службі ведеться облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 01.06.2020 року на первинному обліку перебуває 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Пріоритетною формою влаштування дітей даної категорії є опіка, піклування. Так, із загальної кількості дітей 38 влаштовано під опіку, піклування громадян, 2 дітей – в дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ), 1 дитина – в Надвірнянський будинок дитини, 1 дитина – в Долинський дитячий будинок «Теплий дім».

Протягом поточного року знято з первинного обліку двох дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку з їх усиновленням громадянами України, одну дитину - у зв’язку із досягненням повноліття. В Калуському районі створені та функціонують 3 прийомні сім’ї, в яких виховується 5 дітей та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 17 усиновлених дітей. Постійно проводиться інформаційно-просвітницька кампанія серед населення району щодо пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, таких як усиновлення, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, розміщуються матеріали з даного питання.

Учасники наради також обголювали питання про проведену роботу щодо профілактики правопорушень серед дітей. Іванна Василів поінформувала про те, що службою у справах дітей райдержадміністрації протягом поточного року проведено 18 профілактичних рейдів. За результатами попереджено 12 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 2 батьків, обстежено 18 сімей. Забезпечено ведення профілактичного обліку дітей, які схильні до вчинення правопорушень. Станом на 01.06.2020 року на профілактичному обліку перебуває 2 неповнолітніх. З дітьми та їхніми батьками проведена індивідуальна профілактична робота з приводу недопущення вчинення протиправних вчинків, обстежено умови проживання дітей, сім’ям надано продуктами харчування та миючими засобами.

З метою попередження правопорушень та бездоглядності серед дітей службою у справах дітей райдержадміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в навчальних закладах району проводяться лекції, бесіди щодо профілактики правопорушень, злочинів та негативних явищ серед учнів. В навчальних закладах проведено 5 заходів, якими охоплено 152 учнів, взято участь у проведенні Днів профілактики правопорушень у 3 навчальних закладах району.

Протягом поточного року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації проводились перевірки щодо додержання суб’єктами господарювання законодавства щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Перевірками охоплено 3 закладів торгівлі. З продавцями та власниками закладів торгівлі проведено профілактично-попереджувальні бесіди про протизаконність і недопустимість продажу алкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів неповнолітнім. В ході проведення перевірок не виявлено фактів порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини